• image

    Telefon
    0543 760 52 69

Hakkımızda

Hakkımızda

Son dönemde artan 2. el araç sektörü ne kadar gelişse de alıcıların aklında bazı soru işaretleri kalıyor.
Bunların cevabı ise oto ekspertizlerde gizli.

Firmamız, araç bakım, onarım ve kontrollerin yanı sıra size memnuniyet garanti ediyor. Günümüz şartlarına göre kendini durmaksızın yenilemeye devam ederken, Oto Ekspertiz alanında adından söz ettirmeye başladı. Geçmişten gelen bilgi ve birikimini ekspertiz alanıyla harmanlayarak faaliyetine devam eden firmamız aracılığıyla aracınızı usta ellere teslim etmiş oluyorsunuz.

Keşan Oto Ekspertiz olarak; Oto Ekspertiz alanında otomobil ekspertiz / oto check-up servisleriyle güvenli otomotiv alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işin uzmanı, sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri, araçların mevcut durumlarıyla ilgili ayrıntılı tespitleri raporlayarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Keşan Oto Ekspertiz; dünya standartlarında son teknoloji makineler, profesyonel servis imkanları, alanında uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

2. el araç alım-satımında herkesin güvendiği firmamızda esas alınan, ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım-satım esnasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak, araçların değerinde alınıp satılmasını sağlamak ve araçlarını Keşan Oto Ekspertize getiren müşterilerimizin mağduriyetine engel olmaktır. Karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek, güven ortamında ticaret yapılabilmesi için kurulmuş olan işletmemiz şeffaf hizmeti kural edinmiştir.

Keşan Oto Ekspertiz; pratik-teorik eğitimlerini tamamlamış sertifikalı uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmaktadır. Profesyonel personel kadrosu ve dünya standartlarında son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz cihazlarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Prensiplerinden asla taviz vermeden, bağımsız, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet verecek olmaktan kıvanç duyarız. Keşan Oto Ekspertiz için müşteri memnuniyeti ve çalışanların mutluluğu her şeyden önemlidir.